Category Bez kategorii

Elektroniczne przesyłanie PIT-u

Elektroniczne uzupełnianie i rozliczanie deklaracji PIT to dla nikogo nie powinna być żadna nowość. W aktualnych czasach przez Internet załatwić można coraz więcej spraw, nawet tych bardzo poważnych powiązanych chociażby z robieniem przelewów bankowych, czy też prowadzeniem swojej działalności gospodarczej. Od jakiegoś czasu jest też możliwość elektronicznego kontaktowania się z rozmaitymi urzędami i organami Państwowymi, a czynności te wymagają jedynie posiadania laptopa z dostępem do Internetu, bez konieczności posiadania podpisu elektronicznego weryfikowanego przy pomocy ważnego kwalifikowanego certyfikatu.

Read More

Etapy rozliczania PIT-u przez Internet- szybko i wygodnie

Jeżeli trafili Państwo na naszą stronę internetową, to oznacza, że jesteście już zmęczeni ręcznym uzupełnianiem deklaracji podatkowej, a wyczekiwanie w rozległych kolejkach na poczcie bądź w urzędzie skarbowym to nie dla Was. Czas to współcześnie towar bardzo deficytowy i w wielu wypadkach nie można pozwalać sobie na jego zaprzepaszczanie. Jeżeli zatem jest możliwość jego zaoszczędzenia, to trzeba obowiązkowo z niej skorzystać. Wykorzystanie przygotowanego przez nas narzędzia do rozliczania PIT drogą internetową, zapewne zaoszczędzi Państwu czas i nerwy powiązane ze staniem w kolejkach.

Read More

Rozliczenie PIT-u w roku dwa tysiące czternaście

Policzenie należnego fiskusowi rocznego podatku to zadanie, które wielu ludziom przynosi mnóstwo problemu. Mając to na względzie, zdecydowaliśmy się wykonać dogodny w użyciu program do rozliczania PIT przez internet 2014. Dzięki nam prawidłowe wypełnienie oświadczenia podatkowego nie będzie już trudnością, a konieczność składania poprawek odejdzie na zawsze w niepamięć. Zapraszamy Państwa do poświęcenia paru minut swojego czasu na zapoznanie się z działaniem programu i wypełnienie deklaracji.

Read More

Kilka wskazówek dotyczących rozliczania PIT-u przez Internet, czyli e-rozliczenia

Czy jest ktoś jeszcze, kto nie słyszał jeszcze o czymś takim, jak e rozliczenie? Oczywiście chodzi tutaj o coroczne rozliczenie podatkowe z fiskusem, które dzięki uszykowanemu przez nas specjalnemu narzędziu można dokonać siedząc przed monitorem własnego komputera. Dzięki nam nie będą Państwo już musieli wyczekiwać w rozległych kolejkach na poczcie albo urzędzie skarbowym a także doświadczać stresów powiązanych z ręcznym uzupełnianiem deklaracji podatkowej.

Read More