Błyskawiczny przebieg uzupełniania PIT

przez | 9 lipca 2021
Przeznaczyliśmy sporo czasu, ażeby stworzyć dla Państwa prosty w obsłudze i błyskawiczny w działaniu program do rozliczania deklaracji podatkowych drogą internetową. Dzięki naszemu narzędziu rozliczenie PIT za 2013 rok może być łatwe i szybkie jak nigdy wcześniej. Nakłaniamy do zapoznania się z niżej zamieszczonymi informacjami jak również szczegółami działania programu.

Pitax.pl - rozliczenie PIT online

Mamy nadzieję, że każdy, kto z niego skorzysta doceni atuty wynikające głównie z oszczędności czasu, który swego czasu zmuszeni byli Państwo spędzić na manualnym wypełnianiu zeznania podatkowego oraz staniu w rozległych kolejkach na poczcie i w ”skarbówce”. Dosyć tego! Czas przenieść tę sferę życia do wirtualnej rzeczywistości i korzystać z komfortu, jaką dają e-deklaracje.

Proces wypełniania formularza potrwa zaledwie parę minut, a zaczyna się od wybrania właściwego typu zeznania podatkowego. Do wyboru są różne: PIT-28, podatek dochodowy od osób fizycznych trzydzieści siedem, podatek dochodowy od osób fizycznych trzydzieści sześć i mnóstwo innych. W razie niepewności należy skorzystać z objaśnień zamieszczonych w programie i deklaracji. Po wprowadzeniu wszelkich koniecznych informacji to jest swoich danych oraz tytułów na podstawie, których pozyskują Państwo dochód, można również zaznaczyć należne Państwo ulgi oraz zadecydować o wsparciu wybranej organizacji pożytku publicznego i ofiarowaniu na jej rzecz jednego procenta swojego podatku. W razie pojawienia się pomyłek – program będzie informował o tym podczas uzupełniania.

Zakończony i prawidłowo wypełniony formularz e-deklaracji można wydrukować i złożyć w tradycyjny sposób bądź przesłać bezpośrednio do systemu.