Monthly Archives October 2015

Już za niedługo przyjdzie rozliczanie podatków, zdobądź darmowy program, jaki okaże się pomocny

Rozliczenie podatku za miniony rok j obowiązkiem każdego pracownika. To także odpowiednia chwila, aby otrzymać nadpłacony podatek i zadeklarować 1% swego podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego. Dużo osób decyduje się składać swe zeznanie podatkowe w ręce wykwalifikowanych księgowych, jednak nie brak podatników, którzy chcą oszczędzić i wolą rozliczyć się osobiście. W wypadku takich osób przydatną aplikacją będzie darmowy program pit 2016.
Read More

Jakim sposobem rozliczyć PIT przez internet. Rady

W jaki sposób rozliczyć PIT? Kalkulowanie podatku PIT to coroczna bolączka wielu Polaków. Należy jednakże o tym pamiętać, by później nie mieć kłopotów z urzędem skarbowym. Jak rozliczyć PIT przez sieć internetową? Gdzie odnaleźć wniosek PIT? Poniżej znajdziecie poradnik, jak rozliczyć podatek PIT. Dowiecie się także, kiedy uzyskacie zwrot podatku, a również jakie są najczęstsze omyłki podczas wypełniania PIT-u.
Read More

Wybór stosownego formularza

Wybór dobrego formularza do rozliczenia swoich dochodów nie zawsze jest łatwą kwestią. Niekiedy wystarczy nam jeden blankiet, a bywają przypadki, że prócz trzech kluczowych druków powinniśmy dostarczyć dodatkowo kilka załączników. Druk PIT 28 zapełniają podatnicy rozliczający swoją działalność gospodarczą.
Read More

Oprogramowania do wypełniania deklaracji

Jak każdego roku, nadciąga okres rozrachunków z US. PIT 37 jest najbardziej popularnym typem blankietu podatkowego. Druk PIT 37 online służy do pewnego wypełniania zeznań podatkowych.
Read More