Monthly Archives October 2015

Już za niedługo przyjdzie rozliczanie podatków, zdobądź darmowy program, jaki okaże się pomocny

Rozliczenie podatku za miniony rok j obowiązkiem każdego pracownika. To także odpowiednia chwila, aby otrzymać nadpłacony podatek i zadeklarować 1% swego podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego. Dużo osób decyduje się składać swe zeznanie podatkowe w ręce wykwalifikowanych księgowych, jednak nie brak podatników, którzy chcą oszczędzić i wolą rozliczyć się osobiście. W wypadku takich osób przydatną aplikacją będzie darmowy program pit 2016.
Read More

Jakim sposobem rozliczyć PIT przez internet. Rady

W jaki sposób rozliczyć PIT? Kalkulowanie podatku PIT to coroczna bolączka wielu Polaków. Należy jednakże o tym pamiętać, by później nie mieć kłopotów z urzędem skarbowym. Jak rozliczyć PIT przez sieć internetową? Gdzie odnaleźć wniosek PIT? Poniżej znajdziecie poradnik, jak rozliczyć podatek PIT. Dowiecie się także, kiedy uzyskacie zwrot podatku, a również jakie są najczęstsze omyłki podczas wypełniania PIT-u.
Read More

Oprogramowania do wypełniania deklaracji

Jak każdego roku, nadciąga okres rozrachunków z US. PIT 37 jest najbardziej popularnym typem blankietu podatkowego. Druk PIT 37 online służy do pewnego wypełniania zeznań podatkowych.
Read More

Chcesz ekspresowo i poprawnie rozliczyć podatki za rok 2015?

Sposobów złożenia deklaracji podatkowej jest kilka. Tylko nasz wybór, czy chcemy powierzyć to komuś z zewnątrz, czy zrobić sobie PIT samodzielnie – w klasycznej, papierowej formie lub drogą elektroniczną. Wszystkie sposoby są dobre, więc zdecydujmy się na taki, jaki będzie nam najbardziej pasował i który da nam pewność, iż nasz PIT został złożony bezbłędnie.
Read More