Monthly Archives November 2015

Dlaczego uzupełnianie formularzy PIT-37 sprawia Polakom tak dużo kłopotów

Rokrocznie Polacy pracujący na umowach, jak i ci na rentach, stają przed koniecznością wypełnienia druku PIT-37, a później złożenia go w odpowiednim urzędzie. Choć kompetentny księgowy raz dwa upora się z wstawieniem liczb oraz liter w wyznaczone kratki, to niektórzy mogą niemalże całymi godzinami dumać nad obliczeniami.
Read More

Chcesz osobiście rozliczyć aktualny pit? Powinieneś znaleźć odpowiedni program,wtedy wszystko potoczy się bez kłopotu

Kiedy przechodzi czas, w którym trzeba dokonać rozliczenia podatków, stajemy przed znaczącym dylematem, jak to załatwić. Można powierzyć swoje zeznanie fachowcom z biura księgowego, co w wielu sytuacjach jest bardzo dogodne i pozwala zaoszczędzić czas i trudności. Równocześnie taka usługa oczywiście wiąże się z dodatkowymi kosztami, bowiem księgowym za dokonanie rozliczenia musi się zapłacić kilkadziesiąt złotych, a gdy rozlicza się więcej domowników, kwota ta potrafi zrobić się zawrotna. Warto pomyśleć o samodzielnym rozliczeniu, to nie jest takie skomplikowane, jak może się zdawać.
Read More

Pit online nie będzie problemem!

W sieci wyszukamy mnóstwo wskazówek dotyczących składania deklaracji pit w sieci. To właśnie tam uda nam się natknąć na dużo programów, które są niezwykle pomocne w ich prędkim wypełnianiu. Darmowe programy mają absolutnie większą liczbę entuzjastów, jacy chętnie polecają je innym. Wypełnianie deklaracji pit online w takim razie nie będzie problemem, natomiast niemało osób bardzo wysoko docenia funkcjonalność tego rozwiązania.
Read More

Właściwie przygotowany program do pit!

Nic nie przeszkadza w tym, aby różnych rozliczeń dokonywać za pośrednictwem sieci. Dysponujemy wieloma programami, które upraszczają nam skomplikowane z pozoru zadanie. Jakie konkretnie?
Read More