Monthly Archives July 2016

Walka z wypełnianiem druczków – w jaki sposób czynić to w poprawny sposób

Aby uporać się z tą sprawą, winna Pani wybrać się do pokoju numer 45, potem, udać się do pomieszczenia zlokalizowanym na dole, a kolejno ustawić się w kolecje do okienka numer 80 – znany nam schemat, czy bardziej brzmi jak coś nierealnego? Zapewne większa część nas odpowie, że ten schemat jest jej bardzo znajomy. Jest to przecież nieudolna próba załatwienie swoich spraw w urzędzie.
Read More

Miałeś przychody w zeszłym roku? Pamiętaj aby rozliczyć PITa

Każda osoba która zamieszkuje teren naszego kraju, również jeśli nie jest tutaj obywatelem, a posiadała dochody w poprzednim roku, musi rozliczyć PITa za rok 2016. Jeżeli ktokolwiek zaniedba tego obowiązku, może liczyć się z poważnymi sankcjami finansowymi a także prawnymi, dlatego najsłuszniej wykonać tę rzecz jak najprędzej. Obecnie mamy do wyboru liczne opcje rozliczania dochodu, zarówno te standardowe, jak i elektroniczne a także internetowe. Która z nich będzie najwłaściwsza dla ciebie?
Read More

Darmowe programy online dzięki którym da się rozliczyć z podatku.

Bezpłatne aplikacje internetowe dzięki jakim da się rozliczyć z podatków są aktualnie chętnie wybierane. Podatnicy wolą się rozliczyć za pośrednictwem sieci internetowej, ponieważ wiedzą, że to da sporo dobrego
.
Read More

Program pit 2016 potrzeba używać

Czy wiemy jak wypisać pit?
Read More