Monthly Archives February 2017

Rozliczanie PIT online z programem PITax

Jeszcze nigdy nie rozliczałeś sam podatku? Bez obaw! Skorzystaj z programu PITax, który poprowadzi Cię za rękę, krok po kroku, a przygotowaną deklarację będziesz mógł wysłać do Urzędu Skarbowego bez wychodzenia z domu.

Read More

Kiedy należy złożyć PIT-4R?

PIT-4R to deklaracja składana do Urzędu Skarbowego celem dostarczenia informacji o zaliczkach pobranych oraz odprowadzonych przez pracodawcę do US na podatek dochodowy od osób fizycznych. Takiej deklaracji nie trzeba jednak przedkładać pracownikowi. Przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące tego druku.

Read More

Wypełnienie PIT-u online nie zabiera wiele czasu

Każdy wie, że trzeba w wyznaczonym terminie do urzędu dostarczyć rozliczenie rocznych zarobków, jeśli nie chce się narażać na różnego rodzaju kary finansowe. Jednak warto również wiedzieć, że składanie tego typu deklaracji nie musi być, ani nudne, ani trudne, ani tym bardziej czasochłonne. Wystarczy tylko, że wykorzystamy tutaj odpowiednie rozwiązania, a będziemy mieli pewność, że wszystko pójdzie po naszej myśli, dzięki czemu w krótkim czasie będziemy mogli wysłać odpowiednio rozliczony dokument, który nie będzie posiadał żadnych błędów.

Read More