Monthly Archives December 2017

Metody łatwego rozliczenia PIT

Rozliczanie oświadczenia podatkowego dla sporej liczby ludzi łączy się z olbrzymim trudem i niepotrzebną utratą cennego czasu. Ręczne wypełnianie zeznania podatkowego i konieczność czasami nawet wielogodzinnego stania w kolejce na poczcie bądź w urzędzie powinny stać się historią. Mają Państwo fuksa żyć w czasach, w których rozwój techniki i powszechny dostęp do Internetu umożliwiają zrobienie wielu obywatelskich obowiązków przez Internet.
Read More

Podatek dochodowy od osób fizycznych dwa tysiące czternaście dobrze jest złożyć online.

Każdy, kto pragnie zaoszczędzić swój bezcenny czas i lubi korzystać z dobrodziejstw, jakie zapewnić może komputer z dostępem do Internetu powinien przy wypełnianiu oświadczenia podatkowego skorzystać z pomocy zaprojektowanego przez nas programu. Dla każdego, kto jeszcze tego nie próbował, a chce rozliczyć PIT przez internet 2014 rok może stać się kolejną szansą na rozstanie się z tradycyjną formą rozliczeń. Koniec ręcznego uzupełniania deklaracji i konieczności marnowania czasu w kolejce na poczcie albo w Urzędzie Skarbowym! Czyż to nie brzmi kapitalnie?
Read More

Łatwy i prędki sposób złożenia PIT-u

Z roku na rok coraz więcej przestrzeni społecznego i obywatelskiego życia przenosi się w wirtualną rzeczywistość. Przez Internet pozyskać można pensję, opłacić rachunki, zrobić zakupy i spotkać nowych przyjaciół. Przez Internet można też rozliczyć coroczną deklarację podatkową. To bardzo banalne! Zamiast więc zaprzepaszczać czas na poszukiwanie informacji jak rozliczyć PIT przez internet lepiej od razu zaznajomić się z naszym programem i zobaczyć, że powyższy kłopot rozwikła się sam podczas uzupełniania formularza.
Read More