dokumenty tagged posts

Łatwy i prędki sposób złożenia PIT-u

Z roku na rok coraz więcej przestrzeni społecznego i obywatelskiego życia przenosi się w wirtualną rzeczywistość. Przez Internet pozyskać można pensję, opłacić rachunki, zrobić zakupy i spotkać nowych przyjaciół. Przez Internet można też rozliczyć coroczną deklarację podatkową. To bardzo banalne! Zamiast więc zaprzepaszczać czas na poszukiwanie informacji jak rozliczyć PIT przez internet lepiej od razu zaznajomić się z naszym programem i zobaczyć, że powyższy kłopot rozwikła się sam podczas uzupełniania formularza.
Read More

Walka z wypełnianiem druczków – w jaki sposób czynić to w poprawny sposób

Aby uporać się z tą sprawą, winna Pani wybrać się do pokoju numer 45, potem, udać się do pomieszczenia zlokalizowanym na dole, a kolejno ustawić się w kolecje do okienka numer 80 – znany nam schemat, czy bardziej brzmi jak coś nierealnego? Zapewne większa część nas odpowie, że ten schemat jest jej bardzo znajomy. Jest to przecież nieudolna próba załatwienie swoich spraw w urzędzie.
Read More

Co warto zrobić, aby bezproblemowo i bezbłędnie uzupełnić coroczne zeznanie podatkowe PIT?

Oczywistą sprawą jest że, każda osoba legalnie zatrudniona na terenie naszego kraju ma obowiązek składać coroczne zeznanie podatkowe PIT. Niezależnie od kwoty zarobków, konieczne jest płacenie przez pracodawcę, czy też osobę prowadzącą działalność gospodarczą podatku na rzecz państwa. Tego rodzaju zeznanie składa się w każdym roku w urzędzie skarbowym, dotychczas często w formie papierowej, ale w tej chwili wiele urzędów daje możliwość złożenia takowego dokumentu w formie elektronicznej co w znaczący sposób jest w stanie przyśpieszyć czas jaki nas dzieli od otrzymania zwrotu podatku, jeżeli oczywiście taki nam się należy.
Read More

Kilka wskazówek dotyczących rozliczania PIT-u przez Internet, czyli e-rozliczenia

Czy jest ktoś jeszcze, kto nie słyszał jeszcze o czymś takim, jak e rozliczenie? Oczywiście chodzi tutaj o coroczne rozliczenie podatkowe z fiskusem, które dzięki uszykowanemu przez nas specjalnemu narzędziu można dokonać siedząc przed monitorem własnego komputera. Dzięki nam nie będą Państwo już musieli wyczekiwać w rozległych kolejkach na poczcie albo urzędzie skarbowym a także doświadczać stresów powiązanych z ręcznym uzupełnianiem deklaracji podatkowej.

Read More