online tagged posts

Łatwy i prędki sposób złożenia PIT-u

Rok rocznie coraz więcej obszarów społecznego i obywatelskiego życia przenosi się w wirtualną rzeczywistość. Przez Internet otrzymać można pensję, opłacić rachunki, wykonać zakupy i poznać nowych znajomych. Przez Internet można również rozliczyć coroczne zeznanie podatkowe. To nadzwyczaj łatwe! Zamiast więc tracić czas na poszukiwanie informacji jak rozliczyć PIT przez internet korzystniej od razu zaznajomić się z naszym programem i zobaczyć, że powyższy problem rozstrzygnie się sam w trakcie uzupełniania formularza.
Read More

Jak koniecznie trzeba się rozliczyć z dochodowego podatku, aby szybko otrzymać wyliczoną nadwyżkę?

Opłaca się w miarę jak najszybciej się rozliczyć z podatku dochodowego. Zwłaszcza, gdy się przewiduje zwrot nadwyżki. Im szybciej złoży się deklarację podatkową, tym prędzej zostaną przelane wyliczone pieniądze.
Read More

Rozliczenie ze Skarbówką w 2016

Polska jest krajem, który biurokracją stoi. Nieistotne, czy milioner, czy mówimy o zwykłym Kowalskim każdy ma zobowiązania wobec państwa, które wiążą się z wypełnianiem szeregu dokumentów. Do takowych należy też rozliczanie się z Urzędem Skarbowym.
Read More

W jaki sposób rozliczyć się z dochodu szybko i skutecznie?

Wraz z nastaniem kolejnego kwartału, kończy się czas na rozliczenie pit 2016. Każda osoba, która w poprzednim roku była zatrudniona na umowę, powinna wysłać tą deklaracje, w innym razie, w momencie jakiejkolwiek kontroli, spotka ją kara. Większość ludzi wypełnia pit 37, który jest banalnie prosty w obsłudze, spora część rubryk jest intuicyjna, można uporać się z tym w kilkanaście minut. Niektórzy, szczególnie osoby nadzorujące własną działalność gospodarczą, mają mocniej zaawansowane zadanie, lecz też do rozwiązania. Mamy dwie drogi, żeby rozliczyć pit 2016 - online lub standardowo. Która z nich jest wygodniejsza?
Read More