pity tagged posts

W jaki sposób najprościej rozliczyć własny PIT?

Każda z person, która pracowała w dowolnym wymiarze godzin w ubiegłym roku, jest zobowiązana do końca kwietnia rozliczyć Pity 2015. Jeżeli ktokolwiek tego nie zrobi, spotkają go znaczne grzywny, z tego powodu trzeba o tym szczególnie pamiętać. Mamy przynajmniej trzy inne alternatywy aby tego dopilnować: zaaranżować księgową, użyć konkretnego programu komputerowego, lub rozliczyć się online. Która z tych metod jest najwłaściwsza dla ciebie?
Read More

Rozliczenie ze Skarbówką w 2016

Polska jest krajem, który biurokracją stoi. Nieistotne, czy chodzi o milionera, czy mówimy o zwykłym Kowalskim każdy ma zobowiązania wobec kraju wiążące się z wypełnianiem wielu dokumentów. Do takowych należy też rozliczenie się ze Skarbówką.
Read More

PIT2016 – dlaczego stosowanie aplikacji komputerowych może pomóc nam sprawniej uporać się z tym trudnym obowiązkiem?

Prowadzenie regularnego rozliczenia podatkowego zwykle dla wielu z nas jest wyjątkowo nieprzyjemnym obowiązkiem. Z tego powodu regularnie prosimy w tym przypadku o wsparcie osobę, która ma w tym temacie znaczące doświadczenie. Nie mniej jednak w tej dziedzinie dobrze jest wziąć pod uwagę to, że coraz większa liczba osób, dla których rozliczanie znanych „pitów” jest czymś arcytrudnym, korzysta z rozmaitych aplikacji komputerowych.
Read More