Podatnik tagged posts

Rozliczanie PIT przez internet – dlaczego warto to robić

Wiosna wielu osobom kojarzy się nie jedynie z rozkwitem przyrody. Dla większości podatników to też czas na rozliczenie zeszłego roku podatkowego. Rachunkowość potrafi zwyczajowo spędzać sen z powiek nawet, kiedy jest to coś, czym się zajmują podatnicy tylko raz w roku.
Read More

Deklaracja podatkowa dla działalności gospodarczej. Na co trzeba zwrócić uwagę? Kilka niezbędnych wskazówek

PITy bywają ciągłym kłopotem podatników. Pomimo, że rozlicza się PITy corocznie, niekiedy podatnicy mają problem z elekcjąodpowiedniego formularza. W jaki sposóbtemu sprostać?
Read More

Znakomite rozwiązania na momentalne wypełnienie corocznych rozliczeń

Osoby stojące przed problematycznym zadaniem dokonania rozliczenia podatkowego mogą postawić na wsparcie funkcjonalnych programów. Są one dostępne zarówno na płytach, jak i na określonych witrynach www. Bez problemów można dotrzeć do aktualnych propozycji, które uwzględniają obowiązujące przepisy. W dobie naszych czasów PIT online jest czymś bardzo rozpowszechnionym, ciesząc się ogromnym zainteresowaniem ze strony polskich podatników.
Read More

Rozliczanie PIT online z programem PITax

Jeszcze nigdy nie rozliczałeś sam podatku? Bez obaw! Skorzystaj z programu PITax, który poprowadzi Cię za rękę, krok po kroku, a przygotowaną deklarację będziesz mógł wysłać do Urzędu Skarbowego bez wychodzenia z domu.

Read More