Podatnik tagged posts

Rozliczanie PIT online z programem PITax

Jeszcze nigdy nie rozliczałeś sam podatku? Bez obaw! Skorzystaj z programu PITax, który poprowadzi Cię za rękę, krok po kroku, a przygotowaną deklarację będziesz mógł wysłać do Urzędu Skarbowego bez wychodzenia z domu.

Read More

Wypełnienie PIT-u online nie zabiera wiele czasu

Każdy wie, że trzeba w wyznaczonym terminie do urzędu dostarczyć rozliczenie rocznych zarobków, jeśli nie chce się narażać na różnego rodzaju kary finansowe. Jednak warto również wiedzieć, że składanie tego typu deklaracji nie musi być, ani nudne, ani trudne, ani tym bardziej czasochłonne. Wystarczy tylko, że wykorzystamy tutaj odpowiednie rozwiązania, a będziemy mieli pewność, że wszystko pójdzie po naszej myśli, dzięki czemu w krótkim czasie będziemy mogli wysłać odpowiednio rozliczony dokument, który nie będzie posiadał żadnych błędów.

Read More

Rozliczanie PIT przez internet – dlaczego warto to robić

Wiosna wielu ludziom kojarzy się nie tylko z rozkwitem drzew. Dla wielu podatników to także czas na rozliczenie minionego roku podatkowego. Rachunkowość potrafi w większości wypadków spędzić sen z powiek nawet, gdy jest to rzecz, którą się zajmują podatnicy jedynie raz w roku.
Read More

Deklaracja podatkowa dla działalności gospodarczej. Na co trzeba zwrócić uwagę? Kilka niezbędnych wskazówek

Deklaracje podatkowe bywają nieustannym zmartwieniem ludzi. Mimo, że rozlicza się je bardzo często, od czasu do czasu płatnicy posiadają problem z elekcjąwłaściwego formularza. Jak sobie z tym poradzić?
Read More