Urząd Skarbowy tagged posts

Pracowałeś w danym roku podatkowym? Masz obowiązek rozliczyć się z Urzędem Skarbowym! Poznaj swoje prawa i obowiązki.

Każdy z nas, kto w danym roku podatkowym pracował, a w konsekwencji osiągał określony dochód, jest zobowiązany do rozliczenia się z fiskusem. Jest to wynik obowiązującego na terenie naszego kraju prawa podatkowego. Jego lekceważenie wiąże się z naprawdę znacznymi konsekwencjami. Warto o tym pamiętać.
Read More

Rozliczenie z Urzędem Skarbowym – obowiązek każdego, kto pracuje zarobkowo. Dowiedź się, jak bez problemów rozliczyć się z Urzędem Skarbowym

Każdy, kto osiąga dochód w danym roku podatkowym ma konkretne obowiązki. Do tych, które bez wątpienia są niezwykle istotne zalicza się rozliczenie z fiskusem. Zapomnienie o tym obowiązku to wiele problemów. Na szczęście teraz rozliczenie PIT może być dokonane za pomocą sieci – błyskawicznie, sprawnie i bez konieczności stawienia się w urzędzie.
Read More

Dwa warianty rozliczenia przychodów

Rozliczenie się z urzędem z uzyskanych w poprzednim roku podatkowym przychodów, to dla wielu nie jest tylko i wyłącznie obowiązek.

Read More

PIT-11 z błędami

Dostałeś PIT-11 z błędami? Zastanawiasz się co zrobić w takiej sytuacji? Kto poniesie karę za błędy w zeznaniu rocznym – pracodawca czy pracownik? Sprawdź PIT-11 otrzymany przez pracodawcę i uniknij błędów w swoim zeznaniu podatkowym oraz przykrych konsekwencji.

Read More