Category web_cat

Czy da się rozliczyć PIT przez Internet?

Aplikacja PIT jest jednym z najpopularniejszych projektów na naszym rynku. Został stworzony ze specjalnym akcentem na doświadczenia klienta i prostota użytkowania. Uproszczeniem dla podatnika wypełniającego druk PIT-38 powinna być pozyskana od biura maklerskiego w czasie do końca lutego, oświadczenie PIT-8C.
Read More

Program do rozliczania PIT

Rozpoczyna się czas na PIT 2015 online. Nie wiesz jak wypełnić zeznanie roczne 2015, brakuje ci cierpliwości na zapoznawanie się z różnymi blankietami, co chwilę przekształcającymi się rozporządzeniami podatkowymi, darmowy program PIT 2015 online uczyni to za ciebie. Masz możliwość rozliczyć się online albo wydrukować swoją deklarację i dostarczyć do urzędu skarbowego. Z poprawnym oprogramowaniem do PIT masz możliwość prosto i skutecznie przekazać PIT 2015 online.
Read More

Powrót z zagranicy a związane z tym formalności skarbowe

Dziś duża ilość Polaków znajduje pracę poza granicami naszego kraju. Wszystkie podmioty pracujące za granicami naszej ojczyzny są zobowiązane opłacać podatek od dochodu jednakowo jak to ma miejsce w naszej Ojczyźnie. Nie wszyscy jednakowoż krajanie po powrocie z zagranicy ubiegają się o należący się im zwrot podatku z zagranicy w razie potencjalnej nadpłaty. Częstokroć wypływa to z powodu z nieznajomości prawa podatkowego. A podług przepisów o zwrot nadpłaty można się ubiegać również po powrocie do swego państwa. W dodatku mamy na to aż 4 lata!
Read More

Z jakiego powodu korzystnie postawić na rozliczenie online

Rok w rok każda osoba, która osiągnęła dochód przekraczający około trzech tysięcy złotych w ciągu dwunastu miesięcy, musi rozliczyć się z Urzędem Skarbowym. Niestety w szkole nikt nie uczy nas wypełniać PIT-ów, ani nie powiedział nam, czym grozi niezłożenie takiej deklaracji.
Read More