Category Rozliczenie podatkowe

Czy da się rozliczyć PIT przez Internet?

Program PIT jest jednym z najistotniejszych oprogramowań na lokalnym rynku. Został sporządzony ze wyjątkowym akcentem na doświadczenia eksploatatora i łatwość eksploatacji. Uproszczeniem dla płatnika składającego druk PIT-38 winna być otrzymana od biura maklerskiego w terminie do końca lutego, oświadczenie PIT-8C.
Read More

Program do rozliczania PIT

Zaczyna się pora na PIT 2015 online. zastanawiasz się jak wypełnić PIT 2015, brakuje ci cierpliwości na zapoznawanie się z przeróżnymi formularzami, co chwilkę przekształcającymi się przepisami podatkowymi, bezpłatny program PIT 2015 online dokona tego za ciebie. Możesz wypełnić formularz online lub wydrukować swoją deklarację i dostarczyć do US. Z poprawnym programem do PIT zdołasz swobodnie i efektywnie posłać PIT 2015 online.
Read More

Powrót z zagranicy a związane z tym formalności skarbowe

W dzisiejszych czasach duża ilość Polaków decyduje się na pracę poza granicami naszej ojczyzny. Wszelkie osoby pracujące za granicą muszą opłacać podatek od dochodu podobnie jak ma to miejsce w naszym kraju. Nie wszyscy jednakże krajanie po powrocie z obczyzny starają się o należny się im zwrot podatku z zagranicy w przypadku ewentualnej nadpłaty. Częstokroć wypływa to z po prostu z nieświadomości. A według ustawy o zwrot nadpłaty jest możliwość się starać również po powrocie do swojego państwa. W dodatku mamy na to cztery lata!
Read More

Z jakiego powodu korzystnie postawić na rozliczenie online

Rok w rok każda osoba, która ma określony dochód, który przekracza około trzech tysięcy złotych w ciągu roku, ma obowiązek rozliczyć się z Urzędem Skarbowym. Niestety w szkole nikt nie powiedział nam jak wypełniać PIT-y, ani nie mówił nam, czym grozi niezłożenie takiej deklaracji.
Read More